Więcej niż księgowość!

Wybierz eksperta księgowego, który zadba o Twój biznes.

Skorzystaj z oferty dla Agentów Punkta.

Preferencyjna oferta księgowa obejmuje:

Dedykowaną księgową z bezpośrednim kontaktem telefonicznym

System do zarządzania finansami i komunikacji z księgowym

Korzyści z księgowości

Korzyści z księgowości od SuperKsięgowej

Oprócz dedykowanej obsługi księgowej otrzymasz dostęp do platformy, która umożliwi Ci zarządzanie finansami

Wygodnie

Korzystaj z systemu dostępnego online 24/7 za pomocą przeglądarki www lub aplikacji mobilnej

Zdalnie

Zarządzaj w 100% online - bez konieczności wizyty w biurze księgowym lub urzędzie.

Nowocześnie

Wykorzystaj technologię - dodawaj koszty za pomocą skanu lub zdjęcia faktury, a system OCR je odczyta i odpowiednio wprowadzi

Bezpiecznie

Bądź spokojny o swoje dane - zapewniamy bankowy poziom bezpieczeństwa (certyfikat ISO 27001)

Co zrobisz w systemie

Dołącz do ponad 120 tysięcy przedsiębiorców zadowolonych z naszych rozwiązań dla firm

Kompleksowa usługa księgowa to idealne rozwiązanie dla:
Twoja Superksięgowa pracuje dla Ciebie, nie dla Urzędu Skarbowego!
Rafał
Czytaj więcej
Korzystam z usługi Superksięgowa i jestem bardzo zadowolony. W końcu mogę spokojnie zająć się moją działalnością, a nie śledzeniem pomysłów polityków.
Maciej
Czytaj więcej
Jestem absolutnie zachwycony współpracą z moją księgową! Zawsze ma odpowiedzi na moje pytania, czasem nawet zanim zdążę je zadać. Wyjaśnia wątpliwości i niejasności, a o funkcjonowaniu instytucji publicznych wie więcej niż one same.
Szymon
Czytaj więcej
Usługa godna polecenia - korzystam z usług księgowych i śpię spokojnie 🙂 Jeżeli mam jakieś wątpliwości to jeden telefon do księgowej sprawia że szybko znikają. Zasłużone 5 gwiazdek!
Grzegorz
Czytaj więcej
Bardzo cenię sobie współpracę z tą firmą. Moja księgowa prowadząca jest konkretna – pełen profesjonalizm, odpowiedzi na wszystkie wątpliwości. Wszystko wygodnie zintegrowane z moim bankiem co ułatwia płatności. Polecam!
Diana
Czytaj więcej
Z usług Superksięgowej korzystam już kilka lat. Przydzielona nam księgowa jest bardzo kontaktowa, zawsze wyczerpująco odpowiada na moje pytania i stara się znaleźć najlepsze rozwiązania. Polecam:)
Poprzedni
Następny

Rozszerz swoją usługę o Pakiet Optymalny i zyskaj dodatkowe funkcje w systemie

A to wszystko już za 45 zł netto miesięcznie

Korzystaj z usług specjalistów – oszczędzaj czas i skup się na prowadzeniu biznesu

Wiemy, jak bardzo absorbujące potrafi być rozwijanie biznesu. Dlatego też niewielu przedsiębiorców decyduje się na samodzielne prowadzenie spraw księgowych.
Powierz nam rozliczenia podatkowe – nasi profesjonalni księgowi przejmą odpowiedzialność za sprawy podatkowo-księgowe Twojej firmy, a Ty zyskasz czas na dodatkowe działania.
Dedykowana księgowa opracuje i wyliczy KPIR, ZUS, VAT oraz zaliczki na podatek dochodowy oraz wyśle deklaracje do odpowiedniego Urzędu Skarbowego oraz ZUS. Dodatkowo – dopilnuje, abyś skorzystał z przysługujących ulg i odliczeń. W razie potrzeby, będzie Cię reprezentować także przed Urzędem Skarbowym.

Masz dodatkowe pytania?

Skorzystaj z pomocy jednego z naszych opiekunów Klienta Biznesowego, który udzieli Ci wsparcia.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Poznaj funkcje aplikacji mobilnej GOksięgowość

Najczęściej zadawane pytania

Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością można założyć na dwa sposoby – drogą tradycyjną lub elektroniczną. Sposób tradycyjny wymaga obecności u notariusza, pozostawia natomiast otwartą drogę do zapisów w umowie spółki – dowolny typ wkładów i wspólników. Najpowszechniejszą i najszybszą metodą jest zaś droga elektroniczna, która poprzez system S24 narzuca określoną umowę spółki i ogranicza możliwości jedynie do wkładów pieniężnych.

Jeśli chcesz możemy przeprowadzić Cię przez ten proces!   

Koszty będą różniły się od siebie w zależności od wielu czynników – chociażby od typu rejestracji spółki drogą tradycyjną lub elektroniczną, jednak szacując wstępnie koszty warto wziąć pod uwagę:

  • koszty sporządzenia / analizy umowy spółki,
  • koszty notarialne,
  • opłaty sądowe,
  • opłaty za publikację w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

Tak. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może być założona i prowadzona bez dodatkowych udziałowców i wspólników.

Minimalny kapitał zakładowy wynosi 5 tysięcy złotych. Zakładając spółkę drogą elektroniczną kapitał musi być środkami pieniężnymi, natomiast przy założeniu spółki u notariusza mogą być to inne aktywa wniesione tzw. aportem.

Tak, jak najbardziej wpłacone przez wspólników środki na kapitał zakładowy można wykorzystać na bieżące potrzeby spółki, np. na opłacenie faktur za biuro lub inne usługi oraz towary powiązane z przedmiotem prowadzonej działalności.

Wszyskto już prawie gotowe. Jeszcze tylko kilka punktów: 

  1. Zakładamy z Tobą darmowe konta bankowe dla spółki w mBank.
  2. Wybierasz pakiet i podpisujemy umowę na obsługę księgową spółki. 
  3. W terminie 7 dni od daty rejestracji spółki w KRS wymagana jest rejestracja spółki w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych.
  4. W terminie 14 dni od zawarcia umowy spółki wymagana jest zapłata podatku od czynności cywilnoprawnych. Dodatkowo w urzędzie skarbowym właściwym dla siedziby spółki należy złożyć deklarację PCC-3 i dokonać opłaty tytułem podatku. Do deklaracji nie trzeba załączać żadnych dokumentów. Aktualnie podatek od czynności cywilnoprawnych wynosi 0,5% od wartości kapitału zakładowego. Od tej wartości można odjąć opłatę związaną z rejestracją spółki w KRS, czyli 350 zł.
  5. W terminie 21 dni od daty rejestracji spółki w KRS należy zgłosić dane uzupełniające spółki do urzędu skarbowego na formularzu NIP-8.
  6. Jeśli spółka będzie podatnikiem podatku VAT to należy dodatkowo złożyć zgłoszenie VAT-R przed pierwszą czynnością.

Likwidacja spółki jest procesem złożonym i powinna zostać przeprowadzona przez prawnika oraz osobę odpowiedzialną za prowadzenie ksiąg rachunkowych. Wymaga sporządzenia i złożenia do Krajowego Rejestru Sądowego szeregu dokumentów, a okres likwidacyjny musi trwać minimum 6 miesięcy.

Obowiązek zgłoszenia do VAT uzależniony jest od rodzaju prowadzonej działalności. W przypadku wątpliwości należy skonsultować konieczność rejestracji do podatku VAT z doradcą podatkowym.

CashDirector S.A. 

Al. Jerozolimskie 96, 00-807  Warszawa

Sąd Rejonowy Dla M. St. Warszawy  w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy
• NIP 5222885734 • REGON 141400865 • KRS 0000424600 • wpłacony kapitał zakładowy: 17 251 055 zł

Oddziały

CashDirector S.A. Warszawa Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa CashDirector S.A. Lublin ul. Tadeusza Szeligowskiego 6, budynek A, 20-883 Lublin CashDirector S.A. Toruń ul. Szewska 4/2, 87-100 Toruń

Formularz kontaktowy

Zamów pakiet Księgowość z Żubrem VIP PK!

Wybierz pakiet najlepszy dla Twojej firmy!